ELİN TEKNOLOJİ , 1991 yılında inşaat ve elektrik konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Firmamız kuruluşundan itibaren yapmış olduğu taahhüt işlerinde kazandığı tecrübeler ile bugüne kadar gelmiştir. Elektrik ağırlıklı çalışmalarımıza devam ederken , ara verdiğimiz inşaat sektörüne kurumsal yapımıza katılan tecrübeli iş ortaklarımızla inşaat ve mekanik alanlardaki faaliyetlerimizi de hızlandırmış bulunmaktayız.

 

Hızla değişen iş dünyamızda yer alabilmek ve yerimizi korumak öncelikli hedefimizdir. Uzun yıllara dayanan mesleki tecrübemiz bizi, uluslararası işlere de yönlendirmiştir. ELİN TEKNOLOJİ başarılı olmanın temel prensibini “BİZ” olarak kabul etmiş ve kadrosunu bu anlayışı benimsemiş takım arkadaşlarından oluşturmuştur.Kalite anlayışımız, bitirdiğimiz projeye , “imalat hatası” arızalarla tekrar müdahale talebi yaratmayacak seviyededir. Proje yöneticimizden , en alt seviyede hizmet veren takım arkadaşımıza kadar  HEPİMİZ bu anlayışı sürdürmekteyiz.

ELİN TEKNOLOJİ nin, bu anlayışı ile sizlere çözüm üreterek , zaman, maliyet ve kalite standartlarınıza entegre çalışacağını belirtir , takım arkadaşlarımın performanslarından duyduğum gururu bilmenizi rica ederim.

 

Halidun ÖZTÜRK