KURUMSAL


ELİN TEKNOLOJİ, 1991 yılında inşaat ve elektrik konularında faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Firmamız kuruluşundan itibaren yapmış olduğu taahhüt işlerinde kazandığı tecrübeler ile bugüne kadar gelmiştir. Elektrik ağırlıklı çalışmalarımıza devam ederken, ara verdiğimiz inşaat sektörüne kurumsal yapımıza katılan tecrübeli iş ortaklarımızla inşaat ve mekanik alanlardaki faaliyetlerimizi de hızlandırmış bulunmaktayız.

Öncelikli hedefimiz, kapsamımızdaki her alanda doğru çözümler üretmektir.

HİZMETLERİMİZ

Proje Yönetimi

Ekibimiz, ağır sanayi tesislerinde yapılan yüksek bütçeli İnşaat,Ç Elektrik ve Mekanik yatırımların içinde yer almış ve bizzat yönetmiş deneyimli mühendislere sahiptir.

Bakım & Onarım

Fabrika, hastane, otel ve AVM gibi yaşayan tesislerin elektrik ve mekanik bakım işlerini tecrübeli mekanisyen ve teknisyen kadromuzla yapmaktayız.

Taahhüt

Endüstriyel Tesis İnşaatları, Mekanik Borulama ve Kaynak İşleri, O.G. ve A.G. Uygulamaları, Zayıf Akım sistemleri, Otomasyon sistemleri uygulamaları, ısıtma ve soğutma sistemleri, HES, GES v.b. enerji tesisleri taahhütlerini başarı ile bitirmekteyiz.

Ürün Satış

Motor, redüktör, motor kontrol ve yol verme cihazları üreticisi Stober firmasının ürün satışı ve sistem entegratörlüğü yetkimiz bulunmaktadır.